- Date of birth/Age: Aug 31, 2004 (19)
- Citizenship: Germany
- Residence: Hamburg
- Club: SC Egenbüttel
- Referee: since 2019
Profile
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
Landespokal Hamburg
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
Second Round | Aug 2, 2023 | Hamburger Berg | HEBC Hamburg | 0:16 | - | - | - | - |
B-Junioren Bundesliga Nord/Nordost
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Aug 12, 2023 | Holst. Kiel U17 (7.) | Chemnitz U17 (6.) | 2:1 | 4 | - | - | 1 | |||||||||
4 | Aug 20, 2023 | Blumenthal U17 (14.) | D. Dresden U17 (6.) | 1:2 | 4 | - | - | - | |||||||||
5 | Aug 26, 2023 | Hertha BSC U17 (1.) | Wolfsburg U17 (2.) | 1:2 | 4 | - | - | - | |||||||||
8 | Sep 23, 2023 | Vik. Berlin U17 (10.) | Chemnitz U17 (11.) | 1:1 | 2 | - | - | - | |||||||||
9 | Oct 1, 2023 | Holst. Kiel U17 (7.) | RB Leipzig U17 (2.) | 2:2 | 5 | - | - | - | |||||||||
13 | Nov 4, 2023 | St. Pauli U17 (13.) | Hamburg U17 (10.) | 4:3 | 3 | - | - | 1 | |||||||||
14 | Nov 11, 2023 | Hannover 96 U17 (5.) | W. Bremen U17 (3.) | 2:3 | 8 | - | - | 1 | |||||||||
20 | Feb 24, 2024 | Vik. Berlin U17 (11.) | Hertha BSC U17 (3.) | 2:3 | 4 | 1 | - | 1 | |||||||||
22 | Mar 9, 2024 | Blumenthal U17 (14.) | Wolfsburg U17 (2.) | 2:6 | 3 | - | - | - |
B-Junioren Bundesliga West
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
17 | Dec 9, 2023 | VfL Bochum U17 (4.) | Leverkusen U17 (2.) | 2:4 | 7 | 1 | - | - | |||||||||
26 | Apr 27, 2024 | Bielefeld U17 (12.) | M'gladbach U17 (5.) | 2:5 | - | - | - | - |
Landesliga Hansa
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Jul 30, 2023 | SC Condor (7.) | Bramfelder SV (5.) | 0:3 | - | - | - | - | |||||||||
6 | Sep 1, 2023 | Concordia II (6.) | SV Altengamme (12.) | 1:4 | - | - | - | 1 | |||||||||
8 | Sep 16, 2023 | V/W Billstedt (2.) | Rahlstedter SC (5.) | 4:2 | - | - | - | 1 | |||||||||
12 | Oct 22, 2023 | SC Vier-Marsch. (7.) | Concordia II (11.) | 3:1 | - | - | - | - | |||||||||
16 | Nov 17, 2023 | Bramfelder SV (5.) | SC Condor (10.) | 3:1 | - | - | - | - | |||||||||
23 | Mar 16, 2024 | SV Altengamme (11.) | Bramfelder SV (5.) | 3:0 | 1 | - | 1 | 1 | |||||||||
19 | Mar 28, 2024 | V/W Billstedt (1.) | SC Condor (9.) | 1:2 | - | - | - | - | |||||||||
26 | Apr 13, 2024 | SV Curslack-N. (7.) | Concordia II (13.) | 2:0 | - | - | - | - | |||||||||
30 | May 12, 2024 | Hamm United (8.) | SV Altengamme (10.) | 1:5 | - | - | - | - |
Landesliga Hammonia
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Aug 6, 2023 | SSV Rantzau (9.) | Altenwerder (15.) | 8:0 | - | - | - | - | |||||||||
17 | Nov 26, 2023 | Eintr. Lokstedt (3.) | USC Paloma II (13.) | 3:2 | - | - | - | - | |||||||||
22 | Mar 1, 2024 | SC Poppenbüttel (9.) | HSV III (1.) | 1:5 | - | - | - | 1 | |||||||||
29 | May 3, 2024 | Niendorf II (9.) | HSV III (1.) | 2:5 | 3 | - | - | 1 |